Бібліотека

За останні роки ми стали свідками того, як швидко змінюються уявлення про можливості бібліотек вищих навчальних закладів, їхнє місце в науковій, навчальній, культурній і інформаційній інфраструктурі; їхню роль у політичному житті, формуванні глобального інформаційного простору. Тому головне завдання бібліотеки факультету - відіграти важливу інформаційну роль в процесі реформування освіти, впроваджувати нові освітні стандарти та нові технології гуманізації освітніх процесів.

З перших років створення факультету активно формується книжковий фонд бібліотеки, який відображає всі напрямки розвитку юридичної науки і практики незалежної України.

Книжковий фонд бібліотеки нараховує понад 12000 примірників. Фонд постійно поновлюється сучасною юридичною та навчально-методичною літературою. Важливе місце відводиться фаховим періодичним виданням України, в яких відображаються наукові дослідження не лише викладачів факультету, а й видатних науковців-правників України.

 

В читальному залі факультету студенти мають змогу працювати з електронними базами законодавства України і відповідно відслідковувати всі зміни в діючій нормативно-правовій базі. Найбільшою популярністю серед студентів і викладачів факультету користується інформаційно-правова система "ЛІГА:ЗАКОН".

Бібліотека факультету забезпечує студентів рідкісними примірниками наукових праць з основних галузей права, які використовуються студентами при написанні не лише курсових та дипломних робіт,а й при підготовці до участі у студентських наукових конференціях.

У бібліотеці зберігаються наукові та навчально-методичні праці усіх викладачів факультету, зокрема монографії, наукові статті, автореферати та методичні посібники, рекомендації і вказівки.

Читальний зал