Новини

Відкрита лекція за участі адвоката!

З метою поглиблення знань наших майбутніх юристів в галузі цивільного процесуального права на зустріч до студентів 3 та 4 курсів завітав адвокат Сизько Дмитро Борисович, який поділився професійним досвідом роботи та нюансами адвокатської практики.

Студенти відвідали Черкаський окружний адміністративний суд!

З метою поглиблення практичних навичок студенти нашого навчального центру разом з викладачами відвідують різні установи, а саме : суди, прокуратури, державну службу зайнятості та ін.
Минулого тижня наші студенти відвідали Черкаський окружний адміністративний суд та були присутні на судовому засіданні у якості вільних слухачів, поспілкувалися з головою суду, суддями.

Посвята першокурсників у студенти !

13 вересня 2021 року в стінах нашої Alma Mater, Національного університету «Одеська юридична академія», відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.

А 17 вересня став особливим днем і для нас, адже у стінах Черкаського навчального центру Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся урочистий захід з нагоди посвяти першокурсників у студенти.

Вітаємо з 30-им Днем Незалежності України!

24 серпня 2021 року особлива дата - 30-ий День Незалежності України.

Вручення дипломів "Бакалавра"!

9 липня 2021 року в стінах Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів випускникам-бакалаврам денної форми навчання. З'явилася нова генерація дипломованих фахівців-юристів, які будуть працювати на благо нашої держави.

Сторінки