Посвята першокурсників у студенти !

13 вересня 2021 року в стінах нашої Alma Mater, Національного університету «Одеська юридична академія», відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.

А 17 вересня став особливим днем і для нас, адже у стінах Черкаського навчального центру Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся урочистий захід з нагоди посвяти першокурсників у студенти.

Із вітальною промовою до всіх присутніх звернулася директор Черкаського навчального центру Національного університету «Одеська юридична академія», кандидатка філологічних наук, доцент Потенко Людмила Олександрівна, яка вручила студентам першого курсу символічний студентський квиток.

Також до привітань з нагоди урочистостей долучилися поважні гості свята.

Керівник Черкаської обласної прокуратури, Воронін Олександр Володимирович, побажав першокурсникам цікавого студентського життя, здобуття міцних знань, самореалізації і натхнення, а також висловив свою підтримку ініціативі Генерального прокурора, яка надасть можливість випускникам юридичних вузів брати участь у доборі в органи прокуратури.

Заступниця голови Черкаської обласної державної адміністрації Кошова Лариса Миколаївна побажала усім студентам, викладачам і батькам здоров’я, творчої наснаги, наполегливості і цілеспрямованості у досягненні своїх задумів.

Першокурсників привітали й випускники Національного університету "Одеська юридична академія":

 − суддя Чорнобаївського районного суду Черкаської області, батько нашого студента Левченко Василь Васильович;

 − адвокат, голова відділення Асоціації правників України в Черкаській області, депутат Черкаської районної ради Скіць Станіслав Миколайович;

− адвокат спілки адвокатів Черкаської області Глембоцька Катерина Олександрівна.

До вітального слова долучилися  викладачі нашого структурного підрозділу:

− заступник директора, кандидат юридичних наук Сивак Микола Миколайович;

− викладач-практик, випускник нашої академії, адвокат Майстренко Максим Олександрович.

А ще винуватців свята привітала куратор 1 курсу, кандидатка філологічних наук, доцент Майстренко Світлана Віталіївна, яка стала наставником для наших першокурсників та буде супроводжувати їх 4 роки на нелегкому шляху студентства.

Для вручення символічного студентського квитка першокурсникам на знак початку нового етапу їхнього життя було запрошено студентів 1 курсу − старосту групи Наумейко Анастасію та Дубину Ярослава.

А для того, щоб цей особливий день надовго закарбувався в пам'яті наших першокурсників, їм було запропоновано створити їх перший спогад у стінах нашої академії, а саме написати листи-побажання собі у майбутньому та вкласти їх у капсулу часу. А відкрити її можна буде через 4 роки, коли наші першокурсники стануть випускниками.

З вітальним словом від імені батьків першокурсників виступила Казначеєва Анна Юріївна.

Від імені студентського самоврядування з вітальною промовою виступила голова студентської ради Панченко Інна.

А для того, щоб підняти настрій усім присутнім та налаштувати першокурсників на позитив виступили студенти 2 та 3 курсів – Гула Максим і Шулежко Владислав.