Вручення дипломів "Бакалавра"!

9 липня 2021 року в стінах Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів випускникам-бакалаврам денної форми навчання. З'явилася нова генерація дипломованих фахівців-юристів, які будуть працювати на благо нашої держави.
З вітальною промовою до випускників, викладачів та гостей свята звернулася в.о. декана Черкаського факультету інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" Потенко Людмила Олександрівна, яка висловила впевненість у тому, що попереду у наших випускників пора професійних звершень, і побажала їм ніколи не зупинятися на досягнутому, розвиватися і сміливо йти вперед до нових професійних висот.
До привітань долучились і поважні гості свята. З вітальною промовою до випускників звернувся заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Рєзцов Олександр Володимирович, який побажав майбутнім фахівцям нових здобутків у професійній діяльності, особистих перемог та успішної реалізації усіх задумів і планів.
Начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Давиденко Іван Анатолійович привітав присутніх випускників і поділився інформацією про можливі шляхи працевлаштування в органи Національної поліції Черкаської області, зокрема про етапи конкурсного відбору, особливості їх проходження, вимоги до кандидатів на посади поліцейських.
У своєму привітальному слові заступниця начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у Черкаській області Центрального Міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ткачова Маргарита Григорівна побажала випускникам упевнених професійних кроків на життєвому шляху, міцного здоров’я, а також запросила до відділів Державної Виконавчої служби Черкаської області для працевлаштування.
Випускник Черкаського факультету НУ "ОЮА", суддя Чорнобаївського районного суду Черкаської області Левченко Василь Васильович привітав випускників з початком нового етапу їх життя та побажав їм успішної кар’єри, міцного здоров’я і наснаги в обраній професії, а також зауважив, що сьогодні в Україні є близько 2000 вакантних посад суддів.
Зі знаменною подією бакалаврів вітала почесна гостя свята, випускниця нашого факультету, к.ю.н., працівник прокуратури Черкаської області, головний спеціаліст відділу представництва інтересів держави з питань земельних відносин та у сфері охорони навколишнього природного середовища управління представництва інтересів держави в суді Головня Ірина Яківна. «Від ваших дій буде залежати доля багатьох людей. Юрист – він як лікар, помилки не має права допустити», – зауважила гостя.
До привітань долучились і викладачі нашого факультету.
Натхненні слова та щирі настанови на адресу випускників висловив завідувач кафедри галузевих юридичних дисциплін, к.ю.н., доцент Гордуз Микола Олександрович.
Тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання к.ю.н., доцент кафедри загально-правових дисциплін Давиденко Леонід Миколайович.
Зі знаменною подією випускників привітала доцент кафедри суспільних наук, кандидат політичних наук -Литвиненко Ірина Ігорівна.
З вітальними словами до випускників звернулася також голова студентської ради Черкаського факультету інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" Панченко Інна.
Слова вдячності педагогам і батькам від імені випускників висловила староста групи Бухтій Анна та випускниця Юрко Маргарита. А випускниця Лелеченко Ольга привітала всіх присутніх музичним виступом.
До привітань долучились також студенти 1, 2 і 3 курсів нашого факультету, підготувавши випускникам жартівливі номери про будні студентського життя та відео-вітання з теплими побажаннями.
Відео-привітання з нагоди завершення навчання та отримання студентами дипломів "Бакалавра" надіслали і випускники нашої альма-матер.
 
Після завершення урочистої частини заходу випускників чекав сюрприз – танцювальний майстер-клас, який викликав багато позитивних та щирих емоцій у винуватців свята.
Слова вдячності за організацію і проведення урочистостей адресуємо в.о. декана Черкаського факультету інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" Потенко Людмилі Олександрівні.
Шановні випускники! Щиро вітаємо Вас з отриманням диплому бакалавра та бажаємо творчих досягнень, професійних успіхів, кар'єрного зросту та щасливого й мирного життєвого шляху! Щиро віримо в те, що, диплом випускника Національного університету "Одеська юридична академія" залишиться для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху!